Bitconnect – KRYPTO INFORMACJE opis kryptowaluty

BitConnect to kryptowaluta, która pojawiła się w listopadzie 2016. Od tamtej pory coin zdobył wiele uwagi, głównie negatywne. Powodem tej negatywnej uwagi jest fakt, że wiele osób podejrzewa, że ​​ta usługa jest niczym więcej niż układ piramidy czy inaczej mówiąc systemu ponzi.
System lending wypłaca nam odsetki codziennie  od  zarobków na swojego bota (odsetki są wypłacane w BCC, a nie w BTC  -  fakt ten staje się bardzo ważny później).

Ogromnym argumentem przemawiającym za jest fakt, iż cały projekt  opiera się o kryptowalutę o tej samej nazwie. Wystarczy spojrzeć na wykres zawarte na coinmarketcap aby wyciągnąć odpowiednie wnioski. W maju 1 sztuka BCC kosztowała 9 dolarów. Dziś, jest to blisko 130$. W obrocie będzie 28 milionów coinów co również przemawia na plus.

STAKING  Nabywając Coin stają się one Twoim aktywem z oprocentowaniem, do 120% zwrotu rocznie poprzez PoS minting. Wszystko, co musisz zrobić, aby zarobić tą metodą, to posiadanie monet w portfelu Bitconnect-QT. Oznacza to, że każdy kto posiada walute w swoim portfelu otrzyma odsetki od ich balansu w zamian za utrzymanie bezpieczeństwa sieci. Ta opcja inwestycyjna polega na wykorzystaniu wzrostu cen w okresie inwestycji i zgromadzeniu większej ilości coinów.
LENDING – Inwestowanie w pożyczkę . Możesz zainwestować swoje monety (coiny) w platformę inwestycyjną BitConnect .Ta opcja inwestycyjna polega na czerpaniu korzyści z obrotu generowanego przez bota który zarabia na handlu Bitcoinem. Im większe różnice (spadki i wzrosty cen) tym większe zyski. Otrzymujesz codziennie zyski w oparciu o wybraną przez Ciebie opcję inwestycyjną. Po ukończeniu terminu inwestycji otrzymasz zwrot kapitału z platformy bitconnect ewentualnie możesz ponownie reinwestować kapitał aby nadal otrzymywać zyski.
TRADING – Zarabiaj na handlu . Ta opcja inwestycyjna może być wykorzystana do zysku na wahaniach cen BitConnect Coin. Możesz kupić monety BitConnect po niższej cenie i sprzedawać je po wyższej cenie. Możesz również skorzystać ze spadków w cenie BitConnect, sprzedając je po wyższej cenie i kup je ponownie po niższej cenie i odkładając różnicę cenową.
MINING –   Coin Mining. Mining jest procesem, w którym generowane są nowe monety BitConnect. Nowy Coin może być wydobyta z procesora / GPU i nie potrzebuje koparki ASIC, jak Bitcoin.